Snová koláž 3 květen

14. května 2012 v 12:17 | F.LeYa |  Sny
Od toho, že jsem v Libereckém Babylonu a není tam ani jedna vodní atrakce.
Přes hodinu u psycholožky, která se ostříhala na mikádo a byla to super hodina, sedely jsme na zemi a ona říkala třeba "Dělníci" a já "kamení" a pak řekla "večer" (v souvislosti s dělníky) a já "západ slunce" a ona, že je to neuvěřitelný, že to jsou zase strašně velký psychologický protiklady, ty moje asociace.
Přes jízdu vlakem, možná do Brodku, to nevím, ale jel se mnou Zajda i děcka, já ovšem přejela nějak svou stanici a tak mi Zajda do okénka dával instrukce, zatímco se vlak rozjížděl a pak mi dal nějaký poeníze, protože jsem žádný neměla na jízdenku zpět do Ústí. Vlak jel hrozně pomalu a tak jsem z něho vystoupila, že si v mezičase koupím jízdenku a on mi mezi tím ujel. Načež na nádraží napochodovali nějací ochotníci a měli hrát nějakou hru a já včetně Agnes taky, dokonce jsem měla příleitost jí v roli říct, že jsem se ztratila a pak jsme se pohledem shodly, že ti ochotníci hrají hrozně.
Přes to, že jsem kohosi doprovázela na foukací harmoniku a ta dotyčná zpívala píseň o Keblů "Paní krájí květák, Kebule tu není" zněl text.
A dnes to byly narozeniny Agnes, i s Remem a dokonce nesmyslně i s Rat, která si místo Karlose pořídila autistický kotě a já si sehnala dva červíky, kteří žijí v pupíku, odlišný druhy, ale chtěla jsem je mít. Jenže jsem se jich začala pak bát, pořád jsem si kontrolovala tričko a pak jsem jednoho zabila sprejem. Jo a k narozeninám jsem měla pro Agnes zelenej kobereček do koupelny, což ona uhodla a ptala se mě, jestli si ho má dát na hlavu nebo co, a pak jsme měli jít k Fialínovi. Kam Rem nechtěla, protože tam měla bratrance a koukali na film.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama