Sen 21. května

22. května 2012 v 13:50 | F.LeYa |  Sny
Dělám přijímačky na VOŠH. Jsou asi 3 zkoušky, písemné. Po první se přesouváme, celá ta budova vypadá honosněji, než je v realitě, spíš víc Jamácky. Nemám z předchozího testu dobrej pocit. Druhá zkouška je nahoře a v čele třídy jsou velká okna s výhledem na jakousi továrnu, kde se zrovna odstřeluje komín, fakt vysoký prima prekiontrický objekt.
V momentě kdy spadne, povzdechnu nahlas "Tak a je po dalším pěkným komíně." Dokončuji test a lidi odchází ze třídy. Odychtne mě jakási profesorka, nevím kdo to je, je blonďatá, starší, má bílý svetřík. Velice se jí líbil můj poznatek ke komínu, ptá se, proč jsem to řekla, a já, že jsem dělala legitimaci na lezení po komínech a tenhle vypadal pěkně lezitelně. Ona se směje a říká, že mě tu chce na škole, a že budu studovat situační komiku! To mě teda dostává. Z testů nadšená nejsem, ale mám takový triumfální pocit, že to ta paní zařídí, aby mě vzali.
Cestou dolů z poslední učebny nahlédnu do malého sálu mého smyšleného snového Pidi (už jsem ho jednou tak snila), kde na pozlaceném balkoně dělají zkoušky studenti. Prve se zdá, že nikoho neznám, pak zahlédnu Sandru a nakonec na mě mává i Pepa s Jíťou a Vandou, to mě těší a odcházím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama