Snová koláž 2

26. března 2012 v 21:49 | F.LeYa |  Sny
Zaprvé je tu sen o tom, jak jsem se nahá ocitla před nahou Janou a v rukou držím jejího prvního syna, taktéž nahého a o víc menšího, než je teď. A Selám byl můj tajný milenec a měl velké nahé břicho. Janě to ničilo život (především pro to, že ji považuji za první větší znak cesty, jakou teď ještě nemám dořešenou).

Zadruhé je tu sen o divadle a o rukou Agnes, která mě držela před spaním, odešla, vrátila se a znovu mě držela, což pro mě také znamenalo mnohé a její návrat mě přesvědšil o tom, co máme.

Zatřetí sen o barevné nemoci, velkém domě a mrtvém dědečkovi. Ve městě byl velký dům, opravdu moc velký dům, aspoň čtyřpatrový, měl patřit mému dědečkovi a já zrovna slavila nedaleko nějaký školní úspěch (možná). Parkovali jsme náhodou přímo u toho domu.
Později jsme byli přímo v něm a vše bylo v pořádku, vybrala jsem si ve třetím patře hezký pokoj- dědovu pracovnu byla natřená na oranžovo, židle a stůl, knihovna...
Později se celý dům proměnil až v industriální vybydlené chodby na jedné straně s výtahem a na straně druhé schody. Řádila tam jakási dívka, taktrochu nadpřirozená, měla velkou rychlost a měla nemoc, s čtyřdobým průběhem.
První období - žlutá. Vše, naprosto kompletně vše přetírala, přestříkávala, zkrátka jakkoliv obarvovala na žluto v obrovských plochách a rychlostech, celkem horečnatě, ale její chování ještě bylo rovno člověku.
Mezitím, jsme čekali na výsledky vakcíny proti té nemoci, jediná šance jak ji zachránit bylo, že se vzdám svého těla a propůjčím ho té dívce, aby nemoc mohla mít znovu destruktivní průběh na mém těle opět od žluté po černou, čimž bychom získali jen čas navíc. Zatímco moje duše by byla v jejím zničeném těle. Dočasně, pokud výsledky budou pozitivní, jinak bychom ji nechali zemřít.
Věděli jsme, že jakmile začne vše barvit na zeleno, je to druhá fáze...začalo to hodně brzy ale o to větší šok byl, že jsme ji potkali rovnou s modrými kvádry, což už byla třetí, předposlední fáze, zcela agresivní, zvířecí, destruktivní, nemilosrdná....

tím sen asi končí, ale fakt to byl psycho masakr...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama