Sen 30. března

30. března 2012 v 13:30 | F.LeYa |  Sny
Jsem v Ústí s Agnes, asi možná u ní doma, jakoby v paneláku. Vzpomenu si, jak jsem psala Keblůše přání na ručníky "proti srsti" ručníku a nebo jsem ho na něj vyšila. Agnes měla narozeniny, tak jsem ji na ručník vyšila něco hezkýho a zbytek dopsala proti srsti. Líbilo se jí to, byla hodná. Potkaly jsme se v kuchyni a ona šla do koupelny, chtěly jsme se vyhnout čelem k sobě a tak jsem toho využila a objala ji a do koupelny jsme se v půlkrocích odšouraly v objetí, taková jako srandovačka naše. Šla krmit kočky a na pračce byl potah na polštář s něčím ode mě vyšitým k svátku (nějak se mi to ve snu pomíchalo). To hned odnela a taky se jí to líbilo...
Jsme u nás doma a Agnes potřebuje odjet do třebové na vlak, kam ji má odvézt její táta, ale my tam zrovna jedem, tak si prosadím aby teda jela s náma, ale vlak jede za 20 minut, což asi nemáme šanci stíhat a Agnes řekne "Tak pojedu v deset." což je za hodinu.
Naivně doufám, že by mi ten čas mohla ještě věnovat ale ona ihned má plán s Markétkou a Honzíkem, takže ji nejspíš vyhodíme někde ve třebové na sídlišti, kde bydlí její rodiče v paneláku a spíš to vypadá jako horní sídliště v ústí.
Přemýšlím jak se s ní obejmout na rozloučenou, pak mi dojde, že má v kufru batoh a velký A2 blok na vrchu s Tomem a Jerrym.
Při výstupu otevírám kufr a dávám jí věci.
Jak to, že jsem se ocitla o panelák dál vůbec netuším, každopádně jsem šla pěšky k autu a v momentě, kdy jsem míjela okna jejich bytu, Agnes vstoupila a slyšela jsem veselí, že u nich je. Auto.
Mnohem víc nevím, jak jsem se ocitla u nich doma, kde měli dokonce makové pole a chtěla jsem jim pomoci sklízet, dali mi takovou zvláštní kosu s hákem, která měla násadu jako konstrukce jehlanu s různými věcmi z různých stran. Neměla jsem kosit, ale nadzvedávat lepenku, což jsem nevěděla, tak jsem kosila a bylo to opravdu zvláštní. Makovice zůstávaly na svých místech a když se do nich šťouchlo spadly.
Paní Kuku mi ukazovala, jak makovice oloupat, potože měly na sobě slupky jako česnek. Musely se vzít dvě, klepnout s nimi o sebe a slupka povolila, oloupala se makovice a pak se vysypal mák.

....a teď mi zazvonil telefon!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama