Sny 6. letna 2012

6. ledna 2012 v 13:09 | F.LeYa |  Sny
Hysterikonoidní Bláha a Vrchliká. Ono samo o sobě se tomu nelze divit. Hrála tam Jíťa a i Strop. 21 scén.
U nás na bytě v kuchyni mi Agnes řikala, že Strop už místo 4. scén hraje v 6.
Byla jsem nadšená z toho, že se mi zdálo o Strop, takže když jsme odjeli na soustředění, chtěla jsem jí to říct. Neřekla.
Soustředění s kamerema a jelo se v polo zatopené oblasti někam autobusem s tetou Hankou. Autobus odfoukával vítr do vody, sotva to vybíral. A Eva s Wik si koupili Viktora, jako má Agnes.

Točili jsme ve strých rujnách nějakej skinheadskej film. Poslední záběr, kdy proběhne v budově výbuch a všichni zemřou, jen Fíla, zarostlej z Movemberu, přežije a kamera projíždí budovou za zvuků "If you going to San Francisco..." což se mu nelíbí. Leč co nadělá.
Pak párty, budova už není rujna, spíš takovej divnej byt sloužící jako chalupa. Občas se bavím s Rat. Je tam klavír. Dostane se k tomu, že Fíla hraje na klavír písničku z dětského zpěvníku. Jmenuje se Černá Radka. Děsně se mi ta píseň líbí a chci se ji naučit, je vtipná. Rat leží, hlavu má na mém klíně a já ji hraju.
Pak se chvíli bavíme s ostatníma, jsou tam i tři děti. Začne se rozjíždět sprostá zábava- focení zadků jakože *** a to na sebe s Rat vrháme nechutný pohledy a nakonec to nevydrží a jde odklidit děti a hračky a já jdu s ní.
Když je hotovo, sprostá zábava nabrala ještě větší obrátky, sedneme si vedle do místnosti. Já na zem a Rat na křeslo. Říká, že je jí zima. Napadne mě, že jí řeknu, že nechci, aby jí byla zima, místo toho se jí zeptám jestli je lechtivá, prý ne, tak ji začnu lechtat. Vážně moc není, ale nechá se. Stejně pak přijdu na to, že má naprosto nejvíc lechtivej krk a totálně ji dostanu smíchy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama