Sny 19. ledna

20. ledna 2012 v 0:17 | F.LeYa |  Sny
Bažina, seno, Honzík
V lese za dědinou spandou do bažiny matka s dcerou. Nějak se na to přijde, klesají velice pomalu, takže je dost času na záchranu.
Mnoho lidí ze vsi jde rovnou k na pole a nakládají seno na 3 velké valníky, mají se vysypat na bažinu, abychom se k nim dostali. Mezi nimi já, paní Kuk, i pí uč. Němcová, která mimochodem oznámí, že když tam Ája šla, byla paní v pohodě a když šla za dvě hodiny zpátky, posunula se asi jen o 2cm dolů..tak na to namítnu, že 2hodiny a 6hodin je rozdíl (6hodin= doba nakládání sena)! Je čas vyjet s valníky do lesa. Mezi tím tam lidi postavili jakýsi lázeňský altán s dírou v prostřed, kde je uvízlá paní a kouká už jen hlava. Dcera už je venku.
Zjistilo se, že je uvízlá jen ze třetiny a zbytek je voda, takže k ní lezou různé děti a rodiče je fotí v té bažině v altánu. Taky chci, aby náš Honzyn šel do té bažiny a vyfotil se, naštěstí nechtěl.
btw ta paní vypadala jako hlavní představitelka z deníku princezny v začátku, když ještě nebyla hezká.

prkýnko
Taťka koupil oranžové záchodové prkýnko s tygřími pruhy.

agnes, auto, ruční brzda
Nevím, jak jsem se ocitla s Agnes v nabouchaným sporťáku s dvěma převodovkama (kterým jsem vůbec nerozuměla). Agnes řídila. Směrem ze Třebové na UO. Cca v místech, kde stojí benzina OMW, byla silnice a od ní polní cesta, kde jsme zastavili a byla tam Hanča v bílé oktávce. Všichni vystoupili ze sporťáku, jen já zůstala vevnitř. Najednou auto začlo couvat. Rychle šajtrpáku! Jenže té jsem taky nerozuměla, musela se zatlačit až na zadní sedadla, skončila jsem jen se spomalením v silnici. Naštěstí už byla tma a večer a nebyl provoz.
Přesedla jsem si dopředu, nastartovala a skrz ty převody jsem se nějak dosoukala zase zpět na místo a zatáhla šajtrpáku. Vystoupila jsem si, jenže auto hned zas couvalo, takže znovu zpět a tentokrát to zastavilo až v protisměru! Nakonec jsem se nasrala a to auto zvedla a odnesla ho na tu polní cestu. A to už z něj byla taková malinká bílá motokárka.
Konec?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama