Jarní prázdniny: Den čtvrtý

18. února 2009 v 16:10 | F.LeYa |  Fragmenty deníčku
ÚTERÝ

Ráno jsem šla domů, poslat hotovou práci kolegyni. Pak hned zpátky.
Svítilo sluňýčko a šla jsem stavět IGLŮN. Za hoďku byla postavená. Udělala jsem si rejži s nějakou omáčkou a šla k babičce, poradit jí s počítačem a ona mi udělala nějakou xichtomasku a dala mi na obličej nějakej kyselej roztok, co mě tak štípal, že jsem se z toho skoro rozbrečela a šla si ho rychle umejt!!!
Domů jsem dorazila v šest. Od sousedů jsem si pučila baterku, připravila si iglůn ke spaní a šla ještě chvíli dovnitř.
Všude bylo zhasnuto a asi hodinu jsem vydávala zvuky různě hlasitý, potichý, rytmický, arytmický, melodický i nemelodický. Prostě jsem různě kvíkala a křičela v bytě a poslouchala ten hluk. Bylo to fakt uvolňující.
Pak jsem zase potřebovala ticho, pustila jsem si citarovou muziku a šla meditovat. Sundala jsem si všechny náramky, hodinky. Na sobě jsem měla jen převázanou hnědou látku, zapálila si svíčku a hodinu a třičtvrtě jsem seděla nazemi na polštářku a myslela na různý věci.
V 20:42 přišla kamarádka, dlouho jsme si povídaly, hezky a upřímně. Udělala jsem si ještě vločky na pánvičce a šla spát do iglů.
Bylo teploučko, ale před druhou jsem se vzbudila a zjistila jsem, že už dál být v iglů nemusím, že tahle zkušenost mi stačí a byla jsem spokojená. Odešla jsem se dospat dovnitř.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama